JAGA

Kui vajalike asjade hoiustamiseks sobilik pind puudub, kuid neid samal ajal koguneb vaikselt juurde, tuleb appi TVC OÜ. Pakume võimalust mugavalt organiseerida parajasti mittekasutuses olevaid asju eest ära ja seda väga nutikal moel.

Tänapäevaste korterelamute juurde ostetavad keldrid, garaažid või panipaigad on enamasti arvestatava tasu eest. See tähendab seda, et tihtilugu pole asjade hoiustamiseks ülemäära palju ruumi. Kui otsid kohta, kuhu ladustada üleliigseid või hooajalisi spordi- või vabaaja tarvikuid, on TVC Panipaiga teenus just see hea võimalus kuidas oma asjad mugavalt hoiule anda.

TVC panipaik mõnus päevapõhine pakihoid.

TVC Panipaiga teenuse kasutamine on väga mugav ja lihtne. Hoiustamist vajavad asjad tuleb ära pakkida ning pakkeüksus(ed) TVC veebis registreerida. Registreeritud pakkeüksuse(d) saate vajadusel ise toimetada TVC lattu. Samas on väga mugav pakkeüksus(t)ele järele tellida TVC kuller. Võimalus, mida oma keldri või garaažiboksi juures vaeva vähendamiseks kasutada ei saa. Lisaks tekib teile TVC veebis suurepärane ülevaade (register) hoiule antud asjadest ning nii ei ole teil enam kunagi midagi kadunud.

TVC arvestab hoiutasu ööpäeva ja mahu põhiselt. See tähendab, et ühe karbi jagu asjade hoiustamine maksab teile just nii palju (või õigemini vähe), kui palju see karp TVC laos ruumi võtab. Ning kui täna toote ja homme viite, on ka hoiutasu ainult selle aja eest, mil teie pakk TVC laos oli.

Luba endale hobi, mida sa varem pole saanud endale lubada.

Lisaks tavapärasele pudi-padile on tihti mureks suvised suuremad sõiduriistad – jalgrattad ja mootorrattad, mida talvisel ajal ei kasutata ning mida üle talve kusagil hoiustada on tarvis. Oleme TVC laos välja töötanud protseduurid ja hoiustamise tehnoloogia, mis võimaldab meil tõhusalt ja säästlikult ladustada rattaid ja mootorrattaid. Hoiustamine on soodne ja turvaline ning koostöös tunnustatud mootorrataste hooldusettevõttega pakume lisandväärtusteenusena võimalust oma motikal talvitumise ajal vahetada õlid ja teha teisi väiksemaid remonditöid.

Tekita koju avarust!

TVC Panipaiga teenuse raames on võimalik hoiustada nii väiksemaid kui ka suuremaid esemeid – lisaks jalg- ja mootorratastele ka rehve, velgesid, reisikohvreid, mööblit, hooajalisi riideid, sporditarbeid – ühesõnaga kõike, mida igapäevaselt tarvis ei lähe ning mis muidu on koduses majapidamises ees. Meil on TVC Panipaiga teenuse juures üks kasutusjuhtum, kus näiteks neljapäeval telliti oma mahukas köögikombain reedeks koju. Kasutati seda üle nädalavahetuse, esmaspäeval juba aga viis kuller selle jälle lattu hoiule.

On ütlemata mugav, kui saad oma asjadel TVC veebi vahendusel silma peal hoida ning oma äranägemise järgi või vajadustest lähtuvalt asju koju või hoiustamiseks organiseerida. Ja mitte kunagi ei pea muret tundma, kas kõik hoiustamiseks ära mahub. TVC ladu on suur ja ruumi on just täpselt niipalju, kui palju on teie asjade hoiustamiseks tarvis.

Kuidas saada TVC Panipaiga teenuse kasutajaks?

Nagu öeldud, ei ole oma asjade haldamiseks ning pakkeüksuste ladustamiseks vaja isegi kodust lahkuda. Nii ka teenuse kasutamise alustamiseks pole vaja teha muud, kui ennast TVC veebis kliendiks registreerida. Piisab vaid sellest, kus logite kodulehe kaudu ennast sisse, registreerite vajalikud andmed enda kohta, genereerite lepingu ja peale tutvumist digiallkirjastate lepingu. Seejärel saate juba registreerida hoiustatavad pakkeüksused ja tellida oma pakkidele järele kulleri (või toote asjad ise meie juurde ära). Nii lihtne see ongi!

TVC Panipaiga eelised.

Mugavus – organiseeri oma asjade hoiustamine kodunt lahkumata. Te ei pea midagi kusagile tassima. Vajadusel viime ja toome just seda ja siis, mida ja millal teil vaja läheb. Läbipaistvus – registreeritud pakkeüksused loovad hea ülevaate ning midagi ei ole enam kadunud. Turvalisus – teie keldrist, garaažist või renditud laoboksist võib teinekord läbi astuda keegi, keda pole sinna kutsutud. TVC laohotell on 24/7 mehitatult valvatud ning teie asjad on “kõrgel ja kaugel”, seeläbi teistele kättesaamatud. Paindlikkus – saate anda hoiule just sellises mahus asju, mis teil parasjagu vaja on. Kunagi pole ruumi puudu ega üle. Soodne hind – TVC Panipaiga teenus on soodne ning kui te arvutate oma uuselamu keldri maksumuse TVC teenuse kuutasudeks, siis jätkub sellest teie elu lõpuni ja jääb ka üle.

Artikli autor: Jüri Vau