JAGA

Nii nagu iga pere on erinev, on seda ka meie kodu vajadused. Tänapäevase kiire elutempo juures juhtub tihti, et valida on kas puhkuse või kodukoristuse vahel. Miks mitte panustada pigem kvaliteetsetesse lähisuhetesse ning usaldada kodukoristus puhastusteenindajale?

Kui energiat või aega koristamiseks napib, tasub alati usaldada professionaalset teenust kodukoristuse näol. Siin tuleb appi Cloverhome OÜ – pakutakse nii hooldus- kui ka suurpuhastust, samuti keskendutakse kliendi hooajalistele vajadustele, näiteks aknapesule või, miks mitte, garaažikoristusele.

Olgu kodu suur või väike – tuleme appi!

Pole põhjust arvata, et professionaalne kodukoristusteenus on mõeldud vaid jõukamale elanikkonnale või neile, kel mahukam kodu. „Kindlasti mitte – meie klientide seas on nii ühetoalises korteris elavaid poissmehi, pensionäre, kel abistame kodu eest regulaarselt hoolitseda, kui ka muidugi neid, kel olenemata kodu suurusest selle suurpuhastuseks aega napib,“ tõdeb Cloverhome OÜ esindaja Irina Kuptšenkova.

Tõepoolest, kas poleks tore peale väsitavat tööpäeva tulla puhtasse koju, kus laual värsked lilled ja päike paistab sisse puhastest akendest. Või siis vanematele või vanavanematele külla minna, nendega juttu ajada, kohvi juua ja mõnusalt aega veeta. Reaalsus on aga, et niigi nappidel külaskäikudel leiame end vanemate juures kodu- ja aiatöödega abistamas. Ka siinkohal tuleb Cloverhome appi – tellida saab mitte ainult oma koju, vaid miks mitte oma vanematele või vanavanematele suurpuhastust, akende pesu, regulaarset kodukoristust või muud, milles abi enim vaja.

Tänapäevane kodu on tihti erinevate tasapindade ja materjalidega, mis vajavad uue välimuse ning  värskuse säilitamiseks asjatundlikku lähenemist ja õigeid puhastusvahendeid. Väga lihtne on ebakompetentsusest valesti pindu hooldada ja neid rikkuda. Piisab liiga tugeva puhastusaine ja liigse vee regulaarsest kasutamisest, kui võime puhastatavatele pinnakattematerjalidele jäädavad kahjustused tekitada. Just seetõttu ongi oluline kasutada professionaalsete puhastusteenindajate abi oma kodu puhtuse loomisel ja pindade pikaealisuse säilitamisel.

„Julgustame hinnapakkumist küsima – kindlasti ei kohusta see veel millekski. Esmalt tuleb puhastusteenindaja koju ja tutvub antud olukorraga, omavahel lepitakse kokku, kui tihti ja millist koristusteenust vajatakse. Peale seda selgub alles täpsem teenuse hind. Puhastusainete pärast koduomanik muretsema ei pea, meie töötaja võtab ise teenust sooritama tulles professionaalsed puhastusained kaasa,“ lisab ta.

Usaldusväärne koristaja on kui koduhaldjas

See, kas koduomanik viibib koristamise ajal kodus või kuidas toimub võtmete üleandmine, on samuti kokkuleppe küsimus. Kodu ette koristama ei pea, küll aga ei kuulu puhastusteenindaja kohustuste hulka mänguasjade või laialiolevate riiete kokkukorjamine ja mustade nõude pesemine. „Puhastusteenindaja ülesandeks on eemaldada pindadelt liigne mustus ja tagada koristustulemus vastavalt kliendiga kokku lepitud puhtusetasemele. Kokkuleppel võib puhastusteenindaja osutada erinevaid lisateenuseid, näiteks pesta ka praeahju, aknad, diivanilt eemaldada plekke jne – kuid kõik on konkreetse kodu ja kliendiga läbirääkimine ning sellest sõltuvalt kujuneb ka hind,“ selgitab Kuptšenkova.

Cloverhome OÜ puhastusteenindajad on oma ala professionaalid ja usaldusväärsed ning muretsema ei pea ka võõra inimese oma koju laskmise pärast. Enamasti pakub objektil teenust üks puhastusteenindaja kuni töösuhte lõppemiseni. Tegemist on kui hea haldjaga, kelle kohalolekut ei märkagi, kuid käimisest annab märku puhas kodu.

47% tülisid tekivad peres koristamise pinnalt – lubage meil appi tulla!

„Meie tugevuseks on klientide rahulolu, usaldusväärsus, pikaajalised kliendisuhted ning soovime tõsta koristuse kaudu klientide elukvaliteeti. Hinnapakkumist saab küsida nii helistades, e-kirja saates kui ka kodulehe kaudu hinnapakkumist küsides. Suurpuhastust võib tellida ka osade kaupa, töömahtu saab kokku leppida – iga koristus on kui rätsepatöö. Pakume ka ühekordset kolimiseelset ja -järgset koristust, samuti võib puhastusteenindaja appi kutsuda lühemaks perioodiks – ajaks, kui peres on kiirem või pingelisem periood. Kodu koristamine on üks stressi ja pinge tekitajaid ning 47% tülisid tekivad peres koristamise pinnalt – lubage meil appi tulla!