JAGA

Eesti parim, tuntuim ja suurim toitlustussektori varustaja Kaupmees & Ko on turul tegutsenud aastast 1992. Kõik 25 aastat on Kaupmees olnud kasumlik ettevõte, mis on pühendunud koostööle oma klientide ja partneritega. Meie meeskonnas on ruumi nii neile, kes soovivad teha pikaajalist karjääri, kui ka neile, kes tahavad teha paindliku tööajaga tööd näiteks õppimise kõrvalt või lihtsalt raha teenida.

„Olen Kaupmehes töötanud kümme aastat. Komplekteerija töös meeldib mulle, et lisaks töölustile saan ka füüsilise koormuse. Ma ei kujutaks ennast kontorilaua taga ette. Oluline on seegi, et saan täna enda sissetuleku ise kujundada. Mind motiveerib tulemuslikkuse süsteem. Suurepärase tulemuse saavutamine on töötaja enda teha ja seda olenemata töökogemusest. Loomulikult tuleb töökogemus kasuks ja seetõttu on uutel töötajatel alguses raske tulemust saavutada, kuid hea tulemuse võib süsteemselt töötades saavutada juba kuu-paari möödudes.“ Tjorven Martin, Kaupmehe komplekteerija aastast 2008.

 

„Klienditeenindaja töö Kaupmehes annab võimaluse enamikku kliente nime- ja nägupidi tundma õppida ning ajapikku isegi sinasõbraks saada, seega on see töö üsnagi erinev jaekaubandusest.  Kaupmehes meenutab kassapidaja, saalitöötaja ja ostja vaheline suhe pigem meeskonnatööd kui tavalist klienditeenindust,“ on arvanud töötajad müügisaalidest.

 

Meie meeskonnas on inimesi, kes on tulnud Kaupmehesse tööle enam kui 20 aastat tagasi näiteks kassapidajaks või autojuhiks, aga täna jätkavad tippjuhtidena. Neid on siin hoidnud ettevõtte pidev areng, huvitav töö, head töötingimused ja tööaeg ning eriti vahvad töökaaslased. Hindame nii nende pikaajalisi kogemusi kui ka igal aastal liituvate uute kolleegide värskeid ja uusi mõtteid. Oleme kindlad selles, et tänapäevased nutikad töövahendid ja uued lahendused aitavad kaasa meie arengule ning meie koostööpartnerite edule.

 

Mart Relve, juhatuse esimees
Mart Relve, juhatuse esimees

Alustades oli Kaupmees kõigest cash and carry tüüpi kaupluslao pidaja, tänaseks aga on meie kõige kiiremini arenev müügikanal eKaupmees.ee, mis  meie klientide poolt väga hästi vastu võeti. Lisaks: „Tellimuste planeerimiseks kasutame parimat tarkvara ning kaupade komplekteerimises ja paigutamises on meil abiks tänapäevane skanner-lahendus, mis aitab uutel töötajatel kiiremini sisse elada ja edu saavutada.“ Raivo Kask, IT arendusjuht Kaupmehes aastast 2013

 

„Kaupmehes on lõbus, vahva ja ühtehoidev meeskond. Meeskonnaliikmed teavad, mis on nende kohustused, ja teevad oma tööd südamega. Teeme palju tööd, aga naudime ka ühiseid hetki väljaspool tööaega. Osaleme väiksemate tiimidega erinevatel rahvaspordiüritustel, grillimisvõistlustel ja teeme arvukaid väljasõite koos. Meie iga-aastased jõulupeod on legendaarsed, millest räägitakse ja mida meenutatakse kuni järgmise aasta jõulupeoni.“  Katrina Ninepu-Roosaar, personalijuht, Kaupmehes aastast 2006.

www.fb.com/KaupmeesKO