JAGA

EveryPay lansseeris Eestis uudse veebilingipõhise makselahenduse LinkPay, mis annab ettevõtetele võimaluse vastu võtta kaardimakseid, ilma et kaupmehel või teenuse pakkujal endal oleks vaja eraldi IT-arendust või isegi toimivat veebilehte. Makselinki saab mugavalt kliendile saata e-kirja, SMSi või isegi Skype’i vestluse kaudu.

Värskelt valminud LinkPay loob võimaluse oma äri kasvatamiseks ja klientide hoidmiseks väga paljudele nii väike- kui ka suurettevõtetele. “Lahendus on sobilik igale ettevõttele, olenemata  suurusest, tegevusalast või profiilist,” tõdes EveryPay tegevjuht Lauri Teder. Tema sõnul saab LinkPay’d mugavalt kasutada erinevate kordusteenuste arvete esitamiseks, aga samuti näiteks kasvõi turul, laatadel või annetuste tegemiseks.

 

Lahendust saavad kasutada nii spordiklubid kui ka e-poed

“Nii näevad täna väga paljud kauplejad turgudel või messidel vaeva, et soetada ja ühildada makseterminal või arveldada sularahaga, nüüdsest see vajadus puudub. Samuti on teenus väga mugav kasutada ka erinevatel spordiklubidel või huviringidel, kellel pole võimalik kulukaid makselahendusi ja veebiarendusi ette võtta,” selgitas EveryPay tegevjuht.

“Just väga ressursimahukad IT-arendustööd on seni olnud takistuseks, et näiteks pangalingi kaudu makseid vastu võtta või veebi integreerida,” lausus Lauri Teder. “LinkPay kaudu makse lahendab selle probleemi – teenuse osutaja või e-kaupmees edastab ostjale makse teostamiseks unikaalse lingi ning ostja saab omalt poolt makse loetud sekunditega sooritada.” 

 

Linki saab edastada SMSi, e-kirja või chat’i kaudu

Makselingi loomine võtab Lauri Tederi hinnangul aega mõned minutid. “Arve esitaja loob EveryPay portaalis esmalt talle sobivate andmetega makselingi, mida saab oma klientidele jagada e-kirjaga, arve peal, SMSiga, sotsiaalmeedias, chat’is või hoopis kasutada linki nupuna kodulehel,” kirjeldas EveryPay tegevjuht. Makselingi kaudu suunatakse arve saaja juba eeltäidetud andmetega lehele, kus maksja täidab vajalikud lisaväljad, sisestab oma kaardiandmed ning ongi ülekanne sooritatud.

 

Kaardimakselahendus LinkPay toimib kiiresti ja mugavalt

 

LinkPay’d saab ettevõte kasutada erineval eesmärgil sõltuvalt vajadusest – näiteks juurdemüügina või ka võlamenetlusena. Klientidele pakkumist või maksmata arve meeldetuletust saates saab kohe ka maksmise lingi juurde panna. 

Portaali kaudu saab ettevõtja põhjaliku ülevaate teostatud tehingutest või vajadusel tagastada juba tehtud makseid. Lahendus vastab PCI DSSi kõrgeima taseme turvanõuetele, mis on vajalikud kõikidele ettevõtetele, kes tahavad tegeleda maksekaartide andmetega.

 


 

EveryPay on eestimaine ettevõte, mis pakub innovaatilisi kaardimakselahendusi
e-poodidele ja laiemaks arvelduste haldamiseks nii Eestis kui ka väljaspool:

  • ühe-kliki-makseid;
  • püsimakseid kaardilt;
  • lingipõhiseid makseid.

Allikas: https://every-pay.com/et/